Loading...
new111.png

Дизайн. Понимаем без слов...

Дизайн - это то, что видит пользователь, когда заходит на Ваш сайт! В современном мире, иногда именно с сайта начинается знакомство клиента с Вашим продуктом. 40% успеха зависит именно от дизайна. Поэтому, используя некачественные или шаблонные решения, Вы снижаете будущую конверсию сайта. Когда потенциальный клиент посещает ваш сайт, он в первую очередь оценивает вас по сравнению с конкурентами и делает свой выбор. Ваш сайт - это Ваш уровень уважения и отношение к клиентам.

Эксклюзивный дизайн - это

  • Основной инструмент поддержания имиджа компании;
  • Обеспечение позитивного настроения совершени
Подробнее
new3.jpg

Каким должен быть логотип?

Логотип - жизненно важный элемент имиджа компании, который подается как изображения названия компании в виде картинки, служит, в первую очередь, для идентификации компании или бизнеса на рынке и используется для разработки фирменного стиля. Логотип является легким способом запоминания Вашей продукции среди остальных.

Создание логотипа направления связано с более широким процессом создания фирменного стиля. При создании логотипа важна каждая маленькая деталь - цвет, оттенок, шрифт, размер букв, их направление.

Поэтому при разработке эффективного логотипа не помешает учесть следующее:

Логотип до

Подробнее
tr01.jpg

Як створити смачний сайт?

Як створити смачний сайт? Вам потрібен сайт, який буде приваблювати клієнтів з усього світу? Тоді ловіть рецепт: берем трішки креативу, дотримуючись пранципів юзабіліті інтерфейсу, підсмажимо навігацію (горизонтальне й вершикальне меню), збланшуємо контент, додамо ванільного присмаку, щедро посипем прянощами,використаєм сторітеллінг. Не забуваєм про вільний простір, щоб легко і ніжно смакувало...Продукт має бути якісним, без помилок, аби споживач захотів ще. Памʼятайте про F- и Z-паттерни, враховуючи модель поведінки нашого клієнта. Хочете, сайт з родзинкою? Замовляйте, ka-reen.net

Подробнее
tr.jpg

9 трендів веб-дизайну в 2019 році

Незважаючи на те, що головним в веб-дизайні залишається зручність для користувача, нічого не заважає додати сайту трохи модних штучок, щоб він виглядав сучасно і привертав молоду аудиторію.

За статистикою, користувачеві потрібно 0,05 секунди, щоб вирішити, що йому не подобається сайт і піти з нього. Тому в боротьбі за увагу хороша кожна, навіть найдрібніша, деталь.

Фахівці назвали 9 головних трендів в веб-дизайні в 2019 році.

  1. ШВИДКІСТЬ ВИРІШУЄ При завантаженні сайту саме швидкість має вирішальне значення. У вас є всього близько трьох секунд, щоб справити враження, і якщо сайт за цей час так і
Подробнее
bu.jpg

Навіщо малому бізнесу потрібен сайт? Знімаємо заперечення!

Потрібен чи ні сайт для малого бізнесу? Знімаємо основні заперечення більшості підприємців, показуємо 5 основних причин чому він важливий і яким він повинен бути.

Навіщо потрібен сайт моєму бізнесу? "- відповідь на це питання визначає те, яким він повинен бути. Ще Білл Гейтс говорив:« Якщо тебе немає в інтернеті, значить у тебе немає бізнесу »... Тому для підприємців-початківців - сайт це дуже перспективний інструмент розширення продажів.

Якщо ви задумалися, яким повинен бути сайт вашої компанії, значить, вашому бізнесу прийшов час розвиватися. Паралельно обов'язково виникає питання, яким пови

Подробнее
anti.jpg

8 анти-трендів веб-дизайну в 2019 році

Існує багато трендових веб-дизайну, які були досить недавно користувалися популярністю. Але так само, як і тенденції в дизайнерській одязі, вони мають своє усталення і становиться антитрендами. У цій статті ми зібрали кілька худших, усталених і бесполезних трендів, які повинні були занести і не використовувати їх у своїх роботах.

Відсутність призиву до дії Основна мета створення сайту - подтолкнуть ваших користувачів на які-то дії: більше читайте, делитесь контентом зі своїми друзями або совершіть покупки. Крайне важливо надати відвідувачам можливість пройти реєстрацію, підписатися, купити, ві

Подробнее