Loading...

metkom

Клієнт

Команда кваліфікованих електриків і монтажників - оперативна електротехнічна допомогу. Компанія ТОВ "Скік" має ліцензію на всі виконувані послуги. Всі фахівці, що входять до кадрового складу компанії, мають відповідну кваліфікацію, необхідну електротехнічне освіту, багаторічний практичний досвід і допуски до електроустановок під напругою до 110 кВ.

Основна діяльність компанії ТОВ "Скік" - монтажні та електромонтажні послуги, відеоспостереження, обслуговування організацій (в тому числі керуючих компаній) в сфері інженерних і it-послуг.

Опис проекту

На етапі проектування сайту компанії, поставили собі за мету створити товарний Лендінг, простий, утворять єдиний сайт. Його завдання полягає в тому, щоб привернути увагу відвідувача і спонукати його зробити бажану замовником дію (придбати продукт, зателефонувати, залишити заявку).

Основна мета компанії полягала в швидкому і якісному запуску сайту.

Навіть створюючи простий Лендінг, ми зуміли розповісти про Вас потенційним клієнтам докладно. Розмістили інформацію про Компанію, місію, ліцензії та дозвільну документацію, список послуг.

Детальна інформація з контактними даними: адреса, телефони, інші контакти.

Ще на етапі розробки ми почали формувати прихильність до сайту. Мета - збільшення числа лояльних Клієнтів, привернення уваги до спеціальних пропозицій, підвищення рівня прийняття рішення при відвідуванні сайту, збільшення кількості переглянутих сторінок і числа відвідувачів.